تاریخ اظهار نظر : سه شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵

سید ابراهیم رئیسی گفت: در حوزه اقتصادی با مشکلات عدیده‌ای مواجه هستیم و این نقطه آسیب ماست که ممکن است دشمنان ما از همین نقطه سوءاستفاده کنند و برای اینکه از آرمان‌ها و اهداف بلندمان دست‌برداریم فشارهایی از این طریق وارد کنند.

احساس اینکه ممکن است تحریم‌ها بر کشور ما اثرگذار باشد باعث شد تحریم‌ها وضع و تمدید شود، این هم کاملاً روشن است که اگر این‌ها تجربه کردند و دیدند که یک روش بر روی ما اثرگذار است، از آن دست بر نمی‌دارند.
عضو مجلس خبرگان رهبری تأکید کرد: اگر آن‌ها احساس کنند که دایره تحریم‌ها را هرچه تنگ‌تر کنند ملت ما ممکن است زودتر به ستوه بیاید و صبرش تمام شود و مسئولان ما به خواسته‌های آن‌ها تن بدهند، طبیعی است که در هر دولت یا حزبی که در آمریکا و اروپا بیاید یا برود، یک برداشت و جمع‌بندی دارند و ما باید به آن‌ها ثابت کنیم که جمع‌بندی آن‌ها غلط است.
پادزهر تحریم‌ها اقتصاد مقاومتی است
وی با بیان اینکه راه اثبات اینکه جمع‌بندی آن‌ها غلط است در عرصه اقدام و عمل اتفاق می‌افتد، گفت: نسخه و پادزهر این تحریم‌ها اقتصاد مقاومتی تعریف شد که بسیار حکیمانه و هوشمندانه رهبر معظم انقلاب فرمودند که به سمت اقتصادی که کشور را در مقابل تکان‌ها حفظ کند حرکت کنید.
تولیت آستان قدس رضوی خاطرنشان کرد: اقتصادی که به دست توانای جوانان ما گره‌هایش باز شود، هم از درون برخیزد و هم نگاهی به بیرون داشته باشد، از تجربیات و پیشرفت‌های آن‌ها در حوزه تکنیک و فناوری استفاده کند اما کاملاً درون‌زا باشد، این زایش از درون موضوع بسیار مهمی است.
وی تأکید کرد: اگر درون‌زا باشد و از درون آفریده و متولد شود می‌تواند این کارها را بکند و این توانستن دیده می‌شود، به‌ویژه کارهای ارزشمندی که جوانان در کشور شکل دادند.

چهارشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۷
Wednesday, 23 Jan 2019
آشنایی با مسائل عیار راهنمای سایت
-